درباره ما

شرکت بازرگانی اترک شیمی گستر آسیا پدیده در سال 1398 فعالیت خود را در زمینه ی خرید و فروش مواد شیمیایی آغاز نمود. این شرکت با توجه به ضوابط موجود و بهره گیری از نیروی کاری جوان و تحصیل کرده توانسته است در طی یک سال حضوری فعال در بین صنعتگران و در بازار تهیه ی مواد شیمیایی داشته باشد.

هدف اصلی ما در طی یک سال در بازار تهیه ی مواد شیمیایی همواره جلب رضایت مشتری بوده است. همین امر به ما الهام می دهد که همواره اطلاعات خود را بروز نماییم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماییم. ما بر این اصل معتقدیم که تنها رضایت و کار مداوم می تواند ما را در این صنعت رشد دهد و در بین رقبای فراوان پیشتاز نماید.


فعالیت اصلی اترک شیمی گستر آسیا پدیده، واردات و تأمین مواد اولیه شیمیایی مصرفی شرکت های فعال در زمینه رنگ و رزین کشور است.

محصولات اترک شیمی گستر آسیا پدیده به صورت مداوم در انبار های تهران، یزد و بندر عباس نگهداری شده و در اسرع وقت به تمام نقاط کشور ارسال می گردد.

دفتر مرکزی ما در اولین شهر خشتی یزد می باشد که با توجه به منطقه جغرافیایی، شرکت اترک شیمی گستر آسیا پدیده می تواند درکوتاه ترین زمان محموله درخواستی مشتریان عزیز را حمل کند.